O firmie

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Prezentujemy na niej ofertę i standardy działania naszej firmy. Mamy nadzieję, że rozbudzą one Państwa zainteresowanie i skłonią do powierzenia nam realizacji swoich marzeń. Firma Perfect Line oferuje Państwu:

 

DOŚWIADCZENIE

 

Od 1995 roku projektujemy i urządzamy dla naszych Klientów kuchnie

i wnętrza. Każdy projekt jest niepowtarzalny, każdy odzwierciedla indywidualne potrzeby użytkownika. Projektujemy kuchnie i wnętrza do rezydencji, apartamentów, mieszkań i maleńkich kawalerek, a także do biur i pomieszczeń służbowych.

 

JAKOŚĆ USŁUG

 

W trosce, aby nasze usługi projektowe i montażowe były na najwyższym poziomie wprowadziliśmy wewnętrzny system kontroli jakości oraz weryfikacji danych od pomiaru i projektu aż do montażu

i odbioru gotowej realizacji. Czas pracy dostosowujemy do potrzeb Klientów. Mówimy i korespondujemy po angielsku i szwedzku.

 

 

 

DORADZTWO TECHNICZNE

 

Przy wyborze najlepszych urządzeń wyposażenia kuchni kierujemy się naszym wieloletnim doświadczeniem i potrzebami Klientów. Oferujemy większość marek dostępnych na polskim rynku, m. in. Bosch, Siemens, Miele, Gaggenau, AEG, Electrolux i inne.

 

KUCHNIE

 

Oferujemy najwyższej jakości meble niemieckich firm: Eggersmann i Sachsen Küchen, a także perfekcyjnie wykonane meble polskie.

 

WNĘTRZA

 

Uzupełnieniem naszej oferty są meble do salonu, jadalni i sypialni, włoskich firm: Doimo Salotti, Doimo Sofas, Doimo Idea, Linea Italia.